O mne

Edulik – hravé šitie s láskou

 

Ako som si začala napĺňať svoj sen

Robila som už všeličo – učila v škôlke (mám vyštudovanú vysokú školu predškolskú a elementárnu pedagogiku), venovala sa distribúcii edukatívnych hier po škôlkach a školách, ale až teraz môžem povedať, že som sa našla a robím to, čo mi najviac sedí. A to všetko vďaka mojim dvom dcérkam – Natálke a Nikoletke, pri ktorých sa začali moje prvé kreatívne pokusy so šitím.

 

 

Eva Sekerková

 

 

Na začiatku bola knižka

Na materskej som si kúpila látkovú knižku pre prvorodenú dcérku a vždy večer, keď malá zaspala, zošívala som ju pracne v rukách. Učila som sa na vlastných chybách, bol to pokus a omyl, ale Natálka bola výsledkom nadšená a ja som si povedala, že to má zmysel a chcem sa naučiť viac. Mojím snom bolo nájsť si zmysluplnú činnosť, ktorá sa dá robiť popri deťoch, ktorá by ma navyše bavila, a ktorou si dokážem trochu prilepšiť.

 

 

V dielničke mám dve kreatívne deti

Dnes sa šitiu venujem naplno. Mojou špecialitkou sú látkové pexesá, kreatívne hravé podložky, kabelky, vankúšiky či môj vlastný autorský vankúšik – maxisloník ako vankúš na dojčenie, polohovanie dieťatka, či len na príjemné leňošenie.

Najlepšie návrhárky sú moje dve dcérky. Nápady z ich detských hlavičiek sú najúžasnejšie, ja ich už len nakreslím a snažím sa realizovať.

 

 

Čo vyrábam a pre koho

Snažím sa vytvárať vecičky, ktoré tešia deti aj mamičky. Rozhodne to nie je nič jednorazové, na jedno použitie. Sú to hračky, pri ktorých sa hranie nenápadne stáva aj učením, hračky ku ktorým sa budú Vaše deti rady vracať, lebo vždy zabavia ich ručičky aj hlavičky. Dajú sa nosiť na cesty a zaženú každú nudu.

 

 

Zapojte sa do tvorenia

Zapojte sa do tvorenia aj vy, vyberajte z veľkého množstva certifikovaných látok a panelov, ktoré mám v ponuke a vyskladajte si hračku podľa svojich predstáv a predstáv Vášho dieťatka.

 

 

Teším sa na každú jednu Vašu objednávku a nesmierne si ju vážim. Vašou kúpou neprispievate na naše pohodlie, ani luxus, ale na to, aby som robila to, čo milujem a bola pri tom doma so svojimi dcérkami.

Späť do obchodu