Kojenecký vankúšik na ruku - "líška"

Dojčenie dieťatka je sám o sebe nádherný zážitok, ale vy si ho môžete spraviť ešte príjemnejším. Ak už váš drobec rozkošne pribral a začína vám byť ťažký na predlaktí, tento vankúšik na ruku je presne to, čo potrebujete.

Skladom
Kód: 5061
Značka: Edulik
€14
Kategória: Kojenecký vankúšik

Dojčenie dieťatka je sám o sebe nádherný zážitok, ale vy si ho môžete spraviť ešte príjemnejším. Ak už váš drobec rozkošne pribral a začína vám byť ťažký na predlaktí, tento vankúšik na ruku je presne to, čo potrebujete. Nasuniete si ho na predlaktie, hlavičku bábätka položíte na vankúšik a užívate si svoje „mliečne“ chvíľky. Funguje skvele aj pri kŕmení z fľašky a uspávaní.

Mamičky oceňujú to, že uľavia svojmu predlaktiu, dojčenie je pre ne oveľa pohodlnejšie a pohodovejšie, dieťatko môžu lepšie polohovať a vankúšik využívajú aj na podopretie hrudníčka pri pasení koníkov.

Vyberte si svojho nového skvelého pomocníka nielen na dojčenie, ale aj nosenie, uspávanie, cestovanie a relax. Pokojne ho využijete aj ako opierku na hlavu pri ceste autom.

Rozmery: dĺžka 29 cm a priemer 12 cm

Vankúšik je vyrobený zo 100 % bavlny, vo vnútri minky a vyplnený antialergickým vláknom. Môžete ho prať v práčke na 40 °C.

Mám v ponuke látky od výmyslu sveta, takže poďte kombinovať a vyberať podľa svojho gusta.

Späť do obchodu