Farebné pexeso - "ovocie a zeleninka"

Farebné pexeso s motívom ovocia a zeleninky je doslova nabité vitamínmi :) Môžete spolu hľadať dvojice, učiť sa nové slová aj farby a pre pokročilejších aj skúšať názvy, napríklad v angličtine.

Skladom
Kód: 5166
Značka: Edulik
€54
Kategória: Pexeso

Pexeso je stálica! Milovali sme ho my a budú ho milovať aj vaše deti, lebo si pri ňom precvičia ručičky, hlavičky aj jazýčky, keď sa spolu budete rozprávať o obrázkoch. Kým papierová verzia tejto obľúbenej hry sa rýchlo doničí a pokrčí, látkové pexeso je príjemne mäkké, neošúcha sa, padne akurát do detských ručičiek a v prípade, že sa zašpiní, (čo sa pri deťoch stane so 100 % pravedepodobnsoťou :), ho jednoducho operiete.

Farebné pexeso s motívom ovocia a zeleninky je doslova nabité vitamínmi Môžete spolu hľadať dvojice, učiť sa nové slová aj farby a pre pokročilejších aj skúšať názvy, napríklad v angličtine. 

Skvelý darček pre hravé deti všetkých vekových kategórií. Pexeso jednoducho zložíte do praktického vrecúška a môže sa s vami vybrať aj na cesty. Sada obsahuje 24 párov s rozmermi 8 x 8 cm. 

Pexeso si môžete sami nakombinovať. Vyberte si z veľkého množstva zadných látok a motívov.

Môže sa prať na 40 °C v práčke. Nežehlí sa. 

 

Čo sa pri hre dieťatko naučí? 

Trénuje si pamäť, rozvíja reč, jemnú motoriku a fantáziu. Látkové pexeso je vyplnené vatelínom, aby bolo príjemné na dotyk aj pre tých najmenších. Maličké deti majú možnosť skúmania ruka- pusa, preto je možnosť prania veľká výhoda.

Späť do obchodu