Čiernobiele leporelko SAFARI

Leporelko optimálne rozvíja zrak dieťatka, najmä v prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby. Kombinácia čiernej a bielej pôsobí kontrastne, preto jeho očká okamžite upúta. Precvičí sa aj uchopovací reflex, keď sa bude za hračkou sústredene naťahovať.

Skladom
Kód: 5024
Značka: Edulik
€18
Kategória: Leporelko

Vydajte sa so svojím drobcom na objavnú výpravu do afrického Safari a spoznávajte jeho obyvateľov. Leporelko s ôsmimi obrázkami bude váš poklad „čítať“ spredu zozadu a z každej stránky naňho vykukne nový zvierací kamoš. Je ľahučké, výborne sadne do detských ručičiek a okrem čítania a rozprávania sa o zvieratkách ho využijete aj na hranie. Napríklad ako ohradu pre zvieratká.

Leporelko optimálne rozvíja zrak dieťatka, najmä v prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby. Kombinácia čiernej a bielej pôsobí kontrastne, preto jeho očká okamžite upúta. Precvičí sa aj uchopovací reflex, keď sa bude za hračkou sústredene naťahovať. Za odmenu si ju môže celú pekne pochytať a „požužlať“, teda mať čitateľský zážitok po svojom :)

Leporelko má rozmery obrázka 10 x 10 cm a je ušité zo 100 % bavlny. Ak treba, pohodlne ho vyperiete v práčke na 40-tke.

Obrázky a farebné prevedenie si môžete vybrať z mojej bohatej ponuky látok a motívov.

 

Produkt slúži ako edukačná pomôcka na rozvoj dieťatka, nie ako hračka.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie