Čiernobiele leporelko DOPRAVNÉ PROSTRIEDKY

Leporelko optimálne rozvíja zrak dieťatka, najmä v prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby. Kombinácia čiernej a bielej pôsobí kontrastne, preto jeho očká okamžite upúta. Precvičí sa aj uchopovací reflex, keď sa bude za hračkou sústredene naťahovať.

Skladom
Kód: 5595
Značka: Edulik
€18
Kategória: Leporelko

Vydajte sa so svojím drobcom na objavnú výpravu autom, alebo lietadlom. Leporelko s deviatimi obrázkami bude váš poklad „čítať“ spredu zozadu a z každej stránky naňho vykukne nový obrázok. Je ľahučké, výborne sadne do detských ručičiek a okrem čítania a rozprávania sa o dopravných prostriedkoch ho využijete aj na hranie. Napríklad ako ohradu pre autíčka.

Leporelko optimálne rozvíja zrak dieťatka, najmä v prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby. Kombinácia čiernej a bielej pôsobí kontrastne, preto jeho očká okamžite upúta. Precvičí sa aj uchopovací reflex, keď sa bude za hračkou sústredene naťahovať. Za odmenu si ju môže celú pekne pochytať a „požužlať“, teda mať čitateľský zážitok po svojom :)

Obrázok je vyplnený vatelínom, aby bol príjemný na dotyk aj pre tých najmenších. Nechajte ich skúmať, „ožužlávať“ a čítať lepolero ich spôsobom Skúmanie ruka-pusa je to najlepšie. A keď už bude knižočka v naozaj veľmi „preskúmanom“ stave, jednoducho ju operiete na 40 °C. Len ju potom nežehlite ! 

Leporelko má rozmery obrázka 10 x 10 cm a je ušité zo 100 % bavlny. Prvé pranie namočiť do octovej vody pre ustálenie frieb. Praktické zapínanie na baby cvok o čokoľvek budete potrebovať.

Obrázky a farebné prevedenie si môžete vybrať z mojej bohatej ponuky látok a motívov.

 

Produkt slúži ako edukačná pomôcka na rozvoj dieťatka, nie ako hračka.

Späť do obchodu