Čiernobiele leporelko DOPRAVNÉ PROSTRIEDKY

Leporelko optimálne rozvíja zrak dieťatka, najmä v prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby. Kombinácia čiernej a bielej pôsobí kontrastne, preto jeho očká okamžite upúta. Precvičí sa aj uchopovací reflex, keď sa bude za hračkou sústredene naťahovať.

Skladom
Kód: 5595
Značka: Edulik
€18
Kategória: Leporelko

Vydajte sa so svojím drobcom na objavnú výpravu autom, alebo lietadlom. Leporelko s deviatimi obrázkami bude váš poklad „čítať“ spredu zozadu a z každej stránky naňho vykukne nový obrázok. Je ľahučké, výborne sadne do detských ručičiek a okrem čítania a rozprávania sa o dopravných prostriedkoch ho využijete aj na hranie. Napríklad ako ohradu pre autíčka.

Leporelko optimálne rozvíja zrak dieťatka, najmä v prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby. Kombinácia čiernej a bielej pôsobí kontrastne, preto jeho očká okamžite upúta. Precvičí sa aj uchopovací reflex, keď sa bude za hračkou sústredene naťahovať. Za odmenu si ju môže celú pekne pochytať a „požužlať“, teda mať čitateľský zážitok po svojom :)

Obrázok je vyplnený vatelínom, aby bol príjemný na dotyk aj pre tých najmenších. Nechajte ich skúmať, „ožužlávať“ a čítať lepolero ich spôsobom Skúmanie ruka-pusa je to najlepšie. A keď už bude knižočka v naozaj veľmi „preskúmanom“ stave, jednoducho ju operiete na 40 °C. Len ju potom nežehlite ! 

Leporelko má rozmery obrázka 10 x 10 cm a je ušité zo 100 % bavlny. Prvé pranie namočiť do octovej vody pre ustálenie frieb. Praktické zapínanie na baby cvok o čokoľvek budete potrebovať.

Obrázky a farebné prevedenie si môžete vybrať z mojej bohatej ponuky látok a motívov.

 

Produkt slúži ako edukačná pomôcka na rozvoj dieťatka, nie ako hračka.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie