Čiernobiela úchopová kocka

Kocka optimálne rozvíja zrak dieťatka, najmä v prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby. Kombinácia čiernej a bielej pôsobí kontrastne, preto jeho očká okamžite upúta. Precvičí sa aj uchopovací reflex, keď sa bude za hračkou sústredene naťahovať a skúmať ju.

Kocka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 240/CIE 240/CIE2 240/CIE3 240/CIE4 240/FAR 240/FAR2 240/FAR3 Zvoľte variant
Značka: Edulik
€20

Vydajte sa so svojím drobcom na objavnú výpravu na farmu a spoznajte všetkých milých obyvateľov ! Kocku so šiestimi obrázkami bude váš poklad „čítať“ spredu zozadu a z každej stránky naňho vykukne nový zvierací kamoš. Je ľahučká, výborne sadne do detských ručičiek a okrem čítania a rozprávania sa o zvieratkách ju využijete aj na hranie. Napríklad na hádzanie alebo kotúľanie.

Kocka optimálne rozvíja zrak dieťatka, najmä v prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby. Kombinácia čiernej a bielej pôsobí kontrastne, preto jeho očká okamžite upúta. Precvičí sa aj uchopovací reflex, keď sa bude za hračkou sústredene naťahovať a skúmať ju Za odmenu si ju môže celú pekne pochytať a „požužlať“, teda mať čitateľský zážitok po svojom

Kocka má rozmery obrázka 10 x 10 x 10 cm a je ušitá zo 100 % bavlny. Ak treba, pohodlne ju vyperiete v  rukách.

 

Produkt slúži ako edukačná pomôcka na rozvoj dieťatka, nie ako hračka.

Späť do obchodu