Skip links

Čiernobiele leporelko SAFARI

Čiernobiele leporelko SAFARI

18,00 

Leporelko optimálne rozvíja zrak dieťatka, najmä v prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby. Kombinácia čiernej a bielej pôsobí kontrastne, preto jeho očká okamžite upúta. Precvičí sa aj uchopovací reflex, keď sa bude za hračkou sústredene naťahovať.

Popis produktu

Vydajte sa so svojím drobcom na objavnú výpravu do afrického Safari a spoznávajte jeho obyvateľov. Leporelko s ôsmimi obojstrannými obrázkami bude váš poklad „čítať“ spredu zozadu a z každej stránky naňho vykukne nový zvierací kamoš. Je ľahučké, výborne sadne do detských ručičiek a okrem čítania a rozprávania sa o zvieratkách ho využijete aj na hranie. Napríklad ako ohradu pre zvieratká.

Leporelko optimálne rozvíja zrak dieťatka, najmä v prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby. Kombinácia čiernej a bielej pôsobí kontrastne, preto jeho očká okamžite upúta. Precvičí sa aj uchopovací reflex, keď sa bude za hračkou sústredene naťahovať. Za odmenu si ju môže celú pekne pochytať a „požužlať“, teda mať čitateľský zážitok po svojom 🙂

Leporelko má rozmery obrázka 10 x 10 cm a je ušité zo 100 % bavlny. Ak treba, pohodlne ho vyperiete v práčke na 40-tke.

Obrázky a farebné prevedenie si môžete vybrať z mojej bohatej ponuky látok a motívov.

Otázky a odpovede zákazníkov

Zatiaľ tu nie sú žiadne otázky, ale pokojne môžete položiť svoju.